Yellow Vision

Позиции

Отворена позиция за СПЕЦИАЛИСТ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ
Във връзка с развитието на всички продуктови групи на световния производител DAHUA, ТЪРСИ да назначи нов колега в отдел ПРОДУКТОВО РАЗВИТИЕ И КОНСУЛТАЦИЯ НА КЛИЕНТИТЕ фокусиран в марката.

Описание на позицията:

- Тест и анализ на нови продукти с марка DAHUA. Хардуер и софтуер;
- Превод и адаптиране на техническа документация на Български език;
- Kонсултации по настройка на решения с марка DAHUA;
- Участие в оформяне на проекти с марка DAHUA;
- Участие в продуктови обучения и демонстрации.

Изисквания:

- Задълбочени и детайлни познания на техника и софтуер с марка DAHUA;
- Висше техническо образование – електроника и/или IT;
- Свободно ползване на Английски и работа с техническа документация;
- Желание за работа и за развитие.

Компанията предлага:

- Работа съвместно със световния производител на техника и софтуер с марка DAHUA;
- Отлична работна среда и условия в млад, динамичен и позитивен екип;
- Дългосрочна възможност за професионална изява и развитие;
- Коректни трудово-правни отношения.

Задължително изпратете актуално CV на български език и снимка, ако обявата е провокирала интереса Ви и се оценявате, че имате ПОЗНАНИЯ ЗА ТЕХНИКА И СОФТУЕР с марка DAHUA.

Мотивационо писмо и точно описание на професионалните Ви умения ще улеснят избора ни.